Společnost |  Služby |  Produkty |  Novinky |  Ke stažení |  Kontakty |  Mazací plán | 
Česky |  English

Addinol cup – Sobíci berou stříbro


První březnová sobota patřila na zimním stadiónu v Soběslavi nejmenším hokejistům. Společnost ADDINOL Central Europe s.r.o. poskytla záštitu turnaji ročníků 2009 a 2010. Domácí Spartak Soběslav doplnily týmy TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí a HC Tábor. Hrálo se každý s každým, 2 x 20 minut hrubého času s tím, že každá část hry se počítala jako samostatný zápas.
Ročník 2010 nastoupil ke svým utkání v této sestavě: Sebastian Soukup – Denny Doskočil, Šimon Podlaha, Patrik Štěpán, Vojtěch Slabý, Adam Pánek, Jonáš Čížek, Šimon Hlásek, Ondřej Pavlečka, Benjamin Klee, Radim Cypris, Šimon Krčil.

Výsledky ročníku 2010:

OLH Spartak Soběslav – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
6 : 1; 11 : 0
Branky Spartaku: 13 x Denny Doskočil, 2 x Patrik Štěpán, Šimon Krčil, Jonáš Čížek


OLH Spartak Soběslav – HC Tábor
2 : 6; 4 : 4
Branky Spartaku: 5 x Denny Doskočil, Šimon Hlásek


TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Tábor
3 : 6; 0 : 7


Pořadí ročníků 2010:


1) HC Tábor
2) OLH Spartak Soběslav
3) TJ Lokomotiva Veselí na LužnicíKomentář k utkáním: Do obou utkání jsme vstoupili ospale, ale výkon se postupně zlepšoval. V utkání s Lokotkou bylo znát, že soupeř nemá moc zápasů odehraných, čehož naši využili ke dvěma jasným výhrám. Utkání s Táborem trápil naše čtveřice kohoutí snajpr s číslem 24, který se postaral o všechny branky svého týmu. Druhou dvacetiminutovkou náš tým dlouho vedl a vypadalo to, že získáme kohoutí skalp, ale slibný náskok jsme i přes maximální bojovnost neudrželi a soupeř nakonec vyrovnal na 4:4. Hráčům a gólmanovi patří pochvala za předvedené výkony, zapracovat budeme muset na soustředění, jelikož většina kluků se nevydrží soustředit na hru celé utkání.

Ročník 2009 nastoupil ke svým utkání v této sestavě: Tadeáš Schejbal – Lukáš Novák, Gabriela Vlnová, David Hořický, Vojtěch Krčil, Petr Cibulka, Martin Susko, Hugo Keňo, Matěj Macháček, Petr Oubram, Vít Buzek.

 

Výsledky ročníku 2009:

OLH Spartak Soběslav – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 2 : 4; 4 : 6

 Branky Spartaku: 3 x Lukáš Novák, Martin Susko, Matěj Macháček, Hugo KeňoOLH Spartak Soběslav – HC Tábor 4 : 2; 3 : 1

Branky Spartaku: 4 x Lukáš Novák, Martin Susko, Gabriela Vlnová, Matěj Macháček TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Tábor
5 : 1; 3 : 3Komentář: Turnaj zahájili naši hráči prachbídným výkonem bez nasazení, bojovnosti a střelby. Výsledkem byly dvě porážky. I přes velkou snahu se nám v zápase naše svěřence nepodařilo probudit. Pozápasový „FÉN“ v šatně ale zabral a druhé utkání už bylo podstatně lepší. Celý tým šlapal jako hodinky a z branky to jistil Táďa Schejbal. Výborná obranná hra a dobré zakončení nakonec vedlo k zisku stříbrných medailí a poučení, že vítězství nám samo do klína nespadne. Dobrá zkušenost do dalších zápasů.

Pořadí ročníků 2009:

 

1) TJ Lokomotiva Veselí na Lužnicí
2) OLH Spartak Soběslav
3) HC Tábor

 
(Zdroj: http://www.spsobeslav.cz)